See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do badań na potrzeby IRZiBŻ PAN w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do prowadzonych badań w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie przez Zespół Nutrigenomiki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w stanowiskach negocjacyjnych– załącznik nr 3 oraz w załączniku nr 7 – formularzu cenowym.
Interne Kennung: ZP-WR/D/2025/09/07_2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do prowadzonych badań w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie przez Zespół Nutrigenomiki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w stanowiskach negocjacyjnych– załącznik nr 3 oraz w załączniku nr 7 – formularzu cenowym
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp ustanowił opcję. Wykonawca w cenie oferty uwzględni również opcję. Zamawiający w okresie realizacji umowy może wykorzystać opcję, ale zobowiązuje się jedynie do zamówienia podstawowego w liczbie wskazanej w załączniku nr 7 – formularzu cenowym w kolumnie „Ilość opcji” Prawo opcji realizowane będzie na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do niniejszego zaproszenia. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji.