See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 79.2025 Dostawa sprzętu laboratoryjnego do Jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu laboratoryjnego do Jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 7 części, osobno ocenianych, tj.: Część 1: Dostawa komory do pracy sterylnej PCR UVC z mobilną podstawą na potrzeby Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław. Część 2: Dostawa transluminatora oraz zestawu do elektroforezy poziomej w czasie rzeczywistym na potrzeby Katedry Biologii i Biotechnologii Farmaceutycznej, Zakład Biologii i Botaniki Farmaceutycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław. Część 3: Dostawa spektrofotometru mikrofiltrowego do oznaczania stężeń DNA, RNA i białek na potrzeby I Katedry i Kliniki Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Chałubińskiego 2a, 50-368 Wrocław. Część 4: Dostawa zestawu do elektroforezy poziomej na potrzeby Katedry Biologii i Biotechnologii Farmaceutycznej, Zakład Biologii i Botaniki Farmaceutycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław. Część 5: Dostawa programowalnego aparatu do oznaczania temperatury topnienia na potrzeby Katedry i Zakładu Chemii Leków Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211, 50-556 Wrocław Część 6: Dostawa komory do PCR na potrzeby Katedry i Zakładu Biologii i Parazytologii Lekarskiej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. J. Mikulicza-Radeckiego 9, 50-345 Wrocław Część 7: Dostawa termobloku z wytrząsaniem na potrzeby Pracowni Przesiewowych Testów Aktywności Biologicznej i Gromadzenia Materiału Biologicznego, Biobank Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211a, 50-556 Wrocław 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1-7 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 504782-2025
Interne Kennung: AZP.260.79.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 -Dostawa komory do pracy sterylnej PCR UVC z mobilną podstawą na potrzeby Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa komory do pracy sterylnej PCR UVC z mobilną podstawą na potrzeby Katedry i Zakładu Biologii Molekularnej i Komórkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.79.2025.PN część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa transluminatora oraz zestawu do elektroforezy poziomej w czasie rzeczywistym na potrzeby Katedry Biologii i Biotechnologii Farmaceutycznej, Zakład Biologii i Botaniki Farmaceutycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa transluminatora oraz zestawu do elektroforezy poziomej w czasie rzeczywistym na potrzeby Katedry Biologii i Biotechnologii Farmaceutycznej, Zakład Biologii i Botaniki Farmaceutycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.79.2025.PN część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa spektrofotometru mikrofiltrowego do oznaczania stężeń DNA, RNA i białek na potrzeby I Katedry i Kliniki Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Chałubińskiego 2a, 50-368 Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa spektrofotometru mikrofiltrowego do oznaczania stężeń DNA, RNA i białek na potrzeby I Katedry i Kliniki Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Chałubińskiego 2a, 50-368 Wrocław. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.79.2025.PN część 3
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Dostawa zestawu do elektroforezy poziomej na potrzeby Katedry Biologii i Biotechnologii Farmaceutycznej, Zakład Biologii i Botaniki Farmaceutycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa zestawu do elektroforezy poziomej na potrzeby Katedry Biologii i Biotechnologii Farmaceutycznej, Zakład Biologii i Botaniki Farmaceutycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211A, 50-556 Wrocław. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 4 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.79.2025.PN część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Dostawa programowalnego aparatu do oznaczania temperatury topnienia na potrzeby Katedry i Zakładu Chemii Leków Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211, 50-556 Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa programowalnego aparatu do oznaczania temperatury topnienia na potrzeby Katedry i Zakładu Chemii Leków Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211, 50-556 Wrocław. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 5 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.79.2025.PN część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Dostawa komory do PCR na potrzeby Katedry i Zakładu Biologii i Parazytologii Lekarskiej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. J. Mikulicza-Radeckiego 9, 50-345 Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa komory do PCR na potrzeby Katedry i Zakładu Biologii i Parazytologii Lekarskiej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. J. Mikulicza-Radeckiego 9, 50-345 Wrocław 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 6 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.79.2025.PN część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Dostawa termobloku z wytrząsaniem na potrzeby Pracowni Przesiewowych Testów Aktywności Biologicznej i Gromadzenia Materiału Biologicznego, Biobank Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211a, 50-556 Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa termobloku z wytrząsaniem na potrzeby Pracowni Przesiewowych Testów Aktywności Biologicznej i Gromadzenia Materiału Biologicznego, Biobank Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211a, 50-556 Wrocław. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 7 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.79.2025.PN część 7
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen