2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, dalej nazywanych Odbiorcami, odpowiadających jakościowo szczegółowym normom handlowym (branżowym) i ogólnej normie handlowej określonych w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby realizacja przedmiotu zamówienia następowała: 1) z miejsca składowania/magazynowania produktów składających się na przedmiot zamówienia, posiadającego aktualną decyzję wydaną przez właściwy organ Inspekcji Weterynaryjnej dotyczącą zatwierdzenia zakładu prowadzącego sprzedaż bezpośrednią produktów pochodzenia zwierzęcego; 2) przy użyciu co najmniej 6 (słownie: sześciu) środków transportu, spełniających wymogi sanitarne, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia, udokumentowanych aktualnymi decyzjami lub zaświadczeniami lub opiniami wydanymi przez właściwy organ Inspekcji Weterynaryjnej dotyczących spełnienia przez środki transportu wymagań koniecznych do zapewnienia higieny w obrocie artykułami żywnościowymi w zakresie przystosowania do przewozu żywności; Zamawiający wymaga aby przedmiotowe dokumenty zawierały informację o numerze rejestracyjnym środków transportu, których dotyczą. Zamawiający wymaga, aby produkty posiadały termin przydatności nie krótszy niż: 1) 2 (słownie: dwa) dni od daty każdej dostawy dla mięsa świeżego; 2) 14 (słownie: czternaście) dni od daty każdej dostawy dla produktów przetworzonych mięsnych; 3) 1 (słownie: jeden) miesiąc od daty każdej dostawy dla produktów przetworzonych mięsnych podsuszanych. Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące dostawę legitymowały się aktualnym orzeczeniem lekarskim dla celów sanitarno-epidemiologicznych oraz posiadały czystą odzież ochronną. Dostawy będą realizowane w dni robocze. Dostawy do każdego z Odbiorców będą realizowane maksymalnie 3 razy w tygodniu.
Interne Kennung: DBFO-XII-DAZ.4660.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, dalej nazywanych Odbiorcami, odpowiadających jakościowo szczegółowym normom handlowym (branżowym) i ogólnej normie handlowej określonych w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia do kwoty nie większej niż 3 223 963,00 zł (słownie: trzy miliony dwieście dwadzieścia trzy tysiące dziewięćset sześćdziesiąt trzy złoty 00/100) brutto. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na poszczególne produkty przy jednoczesnym zabezpieczeniu środków na cel związany z wykonaniem przedmiotu zamówienia. Uruchomienie prawa opcji następuję automatycznie, gdy suma zleceń na dostawy dowolnego produktu będącego przedmiotem zamówienia przekroczy zapotrzebowanie na dany produkt wskazane w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. W trakcie obowiązywania Umowy, Zamawiający ma prawo do wielokrotnego skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji uruchomiane jest jedynie w zakresie równym wartości produktów faktycznie dostarczonych przez Wykonawcę i odebranych przez Zamawiającego bez zastrzeżeń (wad) ponad zapotrzebowanie na te produkty wskazane w Formularzu cenowym Wykonawcy, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.