See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania i rozwoju Zintegrowanego Systemu Informatycznego w Ochronie Roślin i Nasiennictwie na potrzeby GIORIN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie asysty i wsparcia technicznego dla użytkowanego przez Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa oprogramowania oraz urządzeń, w podziale na części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla każdej części, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2A do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej, ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych. 8. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 10. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 11. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Interne Kennung: WIP.261.72.2025.TM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 BAR
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie asysty i wsparcia technicznego dla użytkowanego przez Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa oprogramowania oraz urządzeń, w podziale na części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla każdej części, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2A do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej, ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa.
Interne Kennung: 1. BAR
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 NET
Interne Kennung: 2. NET
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 WEB
Interne Kennung: 3. WEB
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 TOA
Interne Kennung: 4. TOA
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 TRE
Interne Kennung: 5. TRE
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 CIS
Interne Kennung: 6. CIS
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 ADO
Interne Kennung: 7. ADO
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 SUN
Interne Kennung: 8. SUN
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 CHP
Interne Kennung: 9. CHP
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 ORA
Interne Kennung: 10. ORA
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 IBM
Interne Kennung: 11. IBM
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 VEE
Interne Kennung: 12. VEE
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 NET
Interne Kennung: 13. NET
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 EXA
Interne Kennung: 14. EXA
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 VMw
Interne Kennung: 15. VMw