698558-2025 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego niezbędnego do realizacji przez WSSE w Lublinie badań i pomiarów z podziałem na 4 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego niezbędnego do realizacji przez WSSE w Lublinie badań i pomiarów z podziałem na 4 części.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu laboratoryjnego niezbędnego do realizacji przez WSSE w Lublinie badań i pomiarów z podziałem na 4 części: Pakiet 1 - Zestaw do spektrometrii gamma z germanowym detektorem półprzewodnikowym do pomiarów skażeń żywności i wody – 1 sztuka, Pakiet 2 – Zestaw do pomiarów promieniowania gamma i skażeń powierzchniowych izotopami alfa, beta – 1 sztuka, Pakiet 3 – Przenośny spektrometr do identyfikacji izotopów gamma promieniotwórczych w terenie – 1 sztuka, Pakiet 4 – Indywidualne dozymetry z bezpośrednim odczytem dawki i mocy dawki promieniowania gamma - 2 sztuki.
Vorherige Bekanntmachung577986-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0002
TitelZestaw do pomiarów promieniowania gamma i skażeń powierzchniowych izotopami alfa, beta – 1 sztuka
BeschreibungZestaw do pomiarów promieniowania gamma i skażeń powierzchniowych izotopami alfa, beta – 1 sztuka
Interne KennungPakiet/Część 2
Haupteinstufung (cpv): 38341200 Strahlendosimeter
Menge1 Stück