69858-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – PN 9/25 - Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu P
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPN 9/25 - Świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu P
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu P w zakresie: 1) przewozu pacjentów hospitalizowanych do innych placówek leczniczych lub ośrodków diagnostycznych nie wymagających opieki lekarza, 2) przewozu pacjentów do domu po zakończonej hospitalizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 - Formularz cenowy; Załącznik nr 1A - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ); Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór Umowy.
Interne KennungPN 9/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu P
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przewozu pacjentów transportem sanitarnym z zespołem typu P w zakresie: 1) przewozu pacjentów hospitalizowanych do innych placówek leczniczych lub ośrodków diagnostycznych nie wymagających opieki lekarza, 2) przewozu pacjentów do domu po zakończonej hospitalizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1 - Formularz cenowy; Załącznik nr 1A - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ); Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór Umowy oraz "Instrukcja IO 4-53/13 "Transport Sanitarny", będąca Załącznikiem nr 10 do SWZ.