2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż w oczyszczalni ścieków w Szamotułach stacji chemicznej stabilizacji osadów ściekowych i wytwarzania produktu polepszającego właściwości gleby wraz z jego certyfikacją
Beschreibung: Dążąc do spełniania zasad gospodarki obiegu zamkniętego oraz zmierzając do najlepszego sposobu gospodarowania odpadami (po pierwsze: zapobiegać ich powstawaniu zgodnie z art. 18 ustawy o odpadach) Zamawiający przewiduje udzieleni zamówienia, w którym przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i rozruch fabrycznie nowej stacji chemicznej stabilizacji osadów ściekowych (odpad o kodzie 19 08 05) dla oczyszczalni ścieków w Szamotułach. Instalacja musi umożliwiać wytwarzanie produktu polepszającego właściwości nawozowe gleby. Planowana do zakupu instalacja musi posiadać oznaczenie CE (Conformité Européenne). Przez oznaczenie CE (Conformité Européenne) rozumie się deklarację producenta, że wyrób wprowadzany do obrotu spełnia zasadnicze wymagania określone najczęściej w rozporządzeniach wydawanych na podstawie ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (Dz. U. z 2023, poz. 215 z późn. zm.) – wprowadzających do polskiego prawa tzw. dyrektywy nowego podejścia. W ramach zamówienia Wykonawca dokona certyfikacji finalnego produktu poprzez pozyskanie decyzji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na środek wspomagający uprawę roślin. Szczegóły w OPZ – załącznik nr 11 Do SWZ
Interne Kennung: PN/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43410000 Erzaufbereitungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawa i montaż w oczyszczalni ścieków w Szamotułach stacji chemicznej stabilizacji osadów ściekowych i wytwarzania produktu polepszającego właściwości gleby wraz z jego certyfikacją - Zgodnie z załącznikami do SWZ w tym OPZ
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen