See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu zarządzania funduszem pożyczkowym oraz świadczenia usług szkolenia i doradztwa w ramach programu „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie II” cz. I–V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór pośredników finansowych w celu zarządzania funduszem pożyczkowym oraz świadczenia usług szkolenia i doradztwa w ramach programu „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie II”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia („OPZ”) stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części, z których każda stanowi odniesienie do alokacji środków, przeznaczonych na utworzenie funduszu pożyczkowego w ramach poszczególnych regionów.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór pośredników finansowych w celu zarządzania funduszem pożyczkowym oraz świadczenia usług szkolenia i doradztwa w ramach programu „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie II”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia („OPZ”) stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części, z których każda stanowi odniesienie do alokacji środków, przeznaczonych na utworzenie funduszu pożyczkowego w ramach poszczególnych regionów. Część I – Region I obejmujący województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie – świadczenie na rzecz zamawiającego usług polegających na zarządzaniu funduszem pożyczkowym w kwocie 4 000 000,00 PLN.
Art des Auftrags: Dienstleistungen