2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatschappelijke Begeleiding Statushouders
Beschreibung: Sinds 1 januari 2022 is de Wet inburgering 2021 van kracht. Op basis van deze wet hebben gemeenten de regierol bij de uitvoering van het inburgeringsbeleid. Zij zijn verantwoordelijk voor het organiseren van een passend inburgeringsaanbod én het bieden van ondersteuning aan inburgeraars. Doel van dit aanbod is dat inburgeraars niet alleen voldoen aan hun wettelijke verplichtingen, zoals het behalen van het inburgeringsexamen, maar ook duurzaam kunnen participeren in de Nederlandse samenleving. Voor statushouders betekent dit dat zij vanaf hun vestiging in de gemeente begeleiding ontvangen gericht op integratie, participatie en zelfredzaamheid. Deze ondersteuning, bekend als maatschappelijke begeleiding, omvat onder andere wegwijs maken in de lokale samenleving, ondersteuning bij praktische zaken en het bevorderen van zelfredzaam handelen. De opdracht ziet toe op het organiseren en uitvoeren van maatschappelijke begeleiding en participatieverklaringstrajecten voor statushouders binne Het budget voor de opdracht betreft € 774.000,- exclusief BTW voor de gehele looptijd inclusief verlengingen van de raamovereenkomst. De raamovereenkomst is ten volle benut en eindigt daarmee van rechtswege, op het moment dat de maximale opdrachtwaarde is bereikt. De maximale opdrachtwaarde wordt vastgesteld op basis van de geraamde waarde van de opdracht, vermeerderd met 40%. De maximale waarde betreft € 1.083.600
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gunning op basis van beste prijs/kwaliteitsverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Maatschappelijke begeleiding van statushouders
Beschreibung: Sinds 1 januari 2022 is de Wet inburgering 2021 van kracht. Op basis van deze wet hebben gemeenten de regierol bij de uitvoering van het inburgeringsbeleid. Zij zijn verantwoordelijk voor het organiseren van een passend inburgeringsaanbod én het bieden van ondersteuning aan inburgeraars. Doel van dit aanbod is dat inburgeraars niet alleen voldoen aan hun wettelijke verplichtingen, zoals het behalen van het inburgeringsexamen, maar ook duurzaam kunnen participeren in de Nederlandse samenleving. Voor statushouders betekent dit dat zij vanaf hun vestiging in de gemeente begeleiding ontvangen gericht op integratie, participatie en zelfredzaamheid. Deze ondersteuning, bekend als maatschappelijke begeleiding, omvat onder andere wegwijs maken in de lokale samenleving, ondersteuning bij praktische zaken en het bevorderen van zelfredzaam handelen. De opdracht ziet toe op het organiseren en uitvoeren van maatschappelijke begeleiding en participatieverklaringstrajecten voor statushouders binnen de gemeente, in nauwe samenwerking met gemeentelijke partners en ketenpartners, met oog voor maatwerk en kwaliteit van dienstverlening. Het budget voor de opdracht betreft € 774.000,- exclusief BTW voor de gehele looptijd inclusief verlengingen van de raamovereenkomst. De raamovereenkomst is ten volle benut en eindigt daarmee van rechtswege, op het moment dat de maximale opdrachtwaarde is bereikt. De maximale opdrachtwaarde wordt vastgesteld op basis van de geraamde waarde van de opdracht, vermeerderd met 40%. De maximale waarde betreft € 1.083.600
Interne Kennung: 1