See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 19.000.000 PLN z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu oraz na spłatę kredytów, pożyczek i wykup obligacji komunalnych zaciągniętych w latach ubiegłych”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 19.000.000 PLN z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu oraz na spłatę kredytów, pożyczek i wykup obligacji komunalnych zaciągniętych w latach ubiegłych”. Okres kredytowania od dnia podpisania umowy kredytowej do 31.12.2038 r. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Rozdz. II SWZ i załączniki
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 19.000.000 PLN z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu oraz na spłatę kredytów, pożyczek i wykup obligacji komunalnych zaciągniętych w latach ubiegłych”. Okres kredytowania od dnia podpisania umowy kredytowej do 31.12.2038 r. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Rozdz. II SWZ i załączniki.
Interne Kennung: ZP.271.39.2025