698699-2025 - Wettbewerb
Polen – Gasöle – „Dostawa oleju napędowego do ZUOK w Hryniewiczach k/Białegostoku i dostawy oleju napędowego oraz oleju opałowego do ZUOK w Białymstoku”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa oleju napędowego do ZUOK w Hryniewiczach k/Białegostoku i dostawy oleju napędowego oraz oleju opałowego do ZUOK w Białymstoku”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego do ZUOK w Hryniewiczach k/Białegostoku (Część 1), dostawa oleju napędowego do ZUOK w Białymstoku (Część 2), dostawa oleju opałowego lekkiego do ZUOK w Białymstoku (Część 3).
Interne KennungNDZ.231.28.2025.BK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135000 Heizöle
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1– dostawa oleju napędowego do ZUOK w Hryniewiczach k/Białegostoku
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja cyklicznych dostaw oleju napędowego (da-lej: ON), występującego w dwóch rodzajach: standardowy i o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych, spełniającego wymagania aktualnej normy PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej, nowszej normy oraz Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018) do Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach koło Białegostoku, gmina Juchnowiec Kościelny (miejsce dostawy). 2) Realizacja dostaw ON będzie następowała na podstawie pojedynczych zamówień składanych Wykonawcy przez Zamawiającego. Ilość ON zamawianego w ramach każdego zamówienia to około 8 000 ÷ 13 000 l. 3) Ilości zamawianego oleju ON w okresie trwania Umowy: - standardowego – 288 000 litrów; - o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych – 30 000 litrów.
Interne KennungCzęść 1
Menge318 000 Liter
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w czasie trwania Umowy z opcji dotyczącej ilości ON standardowego, w ten sposób, że podczas realizacji zamówienia/ zamówień na ON standardowy będzie mógł żądać zwiększenia dostawy ON do 40 000 litrów. Łączna ilość zamawianego ON standardowego wraz z opcją nie przekroczy 328 000 litrów. Zamawiający będzie korzystał z opcji wraz z ewentu-alnym, rosnącym zapotrzebowaniem Zamawiającego, przez cały okres trwania Umowy. Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zama-wiającego z opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Realizacja zamówienia w ramach opcji nastąpi na warunkach opisanych we Wzorze Umowy dla Części 1 zamówienia (SWZ Tom II).
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – dostawa oleju napędowego do ZUOK w Białymstoku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja cyklicznych dostaw oleju napędowego (da-lej: ON), występującego w dwóch rodzajach: standardowy i o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych, spełniającego wymagania aktualnej normy PN-EN 590+A1:2022-08 lub równoważnej, nowszej normy oraz rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024r. poz. 1018) do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku przy ul. Gen. W. Andersa 40F, 15-113 Białystok. 2. W okresie trwania Umowy Wykonawca zobowiązuje się do dostawy w ramach za-mówienia podstawowego: – ON standardowego w ilości 14 762 litrów, – ON o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych w ilości 7 270 litrów.
Interne KennungCzęść 2
Menge22 032 Liter
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w czasie trwania Umowy z opcji dotyczącej ilości ON, w ten sposób, że podczas realizacji zamówienia/zamówień na ON standardowy będzie mógł żądać zwiększenia ilości dostaw ON standardowego do 1 476 litrów, a dostaw ON o polepszonych właściwościach nisko-temperaturowych o 727 litrów. Łączna ilość zamawianego ON standardowego wraz z opcją nie przekroczy 16 238 litrów. Łączna ilość zamawianego ON o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych wraz z opcją nie przekroczy 7 997 litrów. Zamawiający będzie korzystał z opcji wraz z ewentualnym, rosnącym zapotrzebowaniem Zamawiającego, przez cały okres trwania umowy. Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – dostawa oleju opałowego lekkiego do ZUOK w Białymstoku
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja cyklicznych dostaw oleju opałowego lekkiego – przeznaczonego do celów opałowych (dalej olej opałowy lekki), spełniającego wymagania określone w normie jakościowej PN-C-96024:2020-12 lub równoważnej, nowszej normy, o gęstości w temp. 15˚C nie większej niż 840 [kg/m3] oraz o wartości opałowej minimum 41 [MJ/kg] do Zakładu Unieszkodliwiania Od-padów Komunalnych w Białymstoku przy ul. Gen. W. Andersa 40F, 15-113 Biały-stok. 2) W okresie trwania Umowy Wykonawca zobowiązuje się do dostawy w ramach zamówienia podstawowego 95 237 litrów oleju opałowego lekkiego
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 09135000 Heizöle
Menge95 237 Liter
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w czasie trwania Umowy z prawa opcji dotyczącego ilości oleju opałowego lekkiego, w ten sposób, że podczas realizacji zamówienia / zamówień będzie mógł żądać zwiększenia całkowitej ilości dostaw oleju opałowego lekkiego do 9 523 litrów. Łączna ilość zamawianego oleju opalowego lekkiego wraz z opcją nie przekroczy 104 760 litrów Zamawiający będzie korzystał z prawa opcji wraz z ewentualnym, rosnącym zapotrzebowaniem Zamawiającego, przez cały okres trwania umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.