2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej z podziałem na 4 pakiety dla Diagnostyki Molekularnej DCOPiH pl. Hirszfelda 12 Wrocław.
Beschreibung: Dostawa aparatury medycznej z podziałem na 4 pakiety dla Diagnostyki Molekularnej DCOPiH pl. Hirszfelda 12 Wrocław.
Interne Kennung: ZP/PN/80/25/LA/JOK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat NGS - sekwenator następnej generacji – 1 szt.
Beschreibung: Aparat NGS - sekwenator następnej generacji – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Aparat do oceny jakości i długości bibliotek– 1 szt.
Beschreibung: Aparat do oceny jakości i długości bibliotek– 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Termocykler do reakcji PCR w czasie rzeczywistym RT-PCR z certyfikatem CE-IVD – 1 szt
Beschreibung: Termocykler do reakcji PCR w czasie rzeczywistym RT-PCR z certyfikatem CE-IVD – 1 szt
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Stacja pipetująca do przygotowywania reakcji PCR – 1 szt.
Beschreibung: Stacja pipetująca do przygotowywania reakcji PCR – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet 4