See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 44 kursów zawodowych oraz 6 szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie maksymalnie 44 kursów zawodowych dla 382 osadzonych dla części 1 i 2 oraz przeprowadzenie 6 kursów komputerowych dla 54 osadzonych dla części 3 dla grup 9 osobowych. Szczegółowy rodzaj i zakres zamawianych kursów zawodowych został opisany w SWZ oraz Załączniku nr 2 Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: OI.FERS.2230.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ,,Przeprowadzenie 27 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie”
Beschreibung: Areszt Śledczy w Koszalinie, Oddział Zewnętrzny w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Areszt Śledczy w Słupsku, Oddział Zewnętrzny w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku, Zakład Karny Stare Borne. Szczegółowy zakres kursów został opisany w SWZ i Załączniku nr 2 Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Część1
Los: LOT-0002
Titel: ,,Przeprowadzenie 17 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie”
Beschreibung: Zakład Karny Czarne, Oddział Zewnętrzny w Szczecinku Zakładu Karnego w Czarnem, Oddział Zewnętrzny w Złotowie Zakładu Karnego w Czarnem, Zakład Karny Wierzchowo. Szczegółowy zakres kursów został opisany w SWZ i Załączniku nr 2 Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Część2
Los: LOT-0003
Titel: Przeprowadzenie 6 szkoleń komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie”
Beschreibung: Oddział Zewnętrzny w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Zakład Karny Czarne. Szczegółowy zakres kursów został opisany w SWZ i Załączniku nr 2 Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Część3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80533200 Computerkurse