69892-2026 - Ergebnis
Niederlande – Schlammtransport – Slibtransport, nat
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlibtransport, nat
BeschreibungAanbesteding ten behoeve van het contracteren van één opdrachtnemer voor het transporteren van vloeibaar slib tussen de RWZI’s van de afdeling Zuiver van HDSR. 9.500.00 euro maximaal
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungContracteren van één opdrachtnemer voor het transporteren van vloeibaar slib tussen de RWZI’s van de afdeling Zuiver van HDSR Maximaal 9.500.000 euro
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionenverlenging overeenkomst 4 maal één jaar
69892-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor het vervoeren van slib – Slibtransport, nat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Slibtransport, nat
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513700 Diensten voor het vervoeren van slib
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging overeenkomst 4 maal één jaar