69896-2026 - Ergebnis
Tschechien – Gebäudeinspektion – Rámcová dohoda na výkon dozoru stavebníka a koordinátora BOZP pro stavby GREEN BOOK 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na výkon dozoru stavebníka a koordinátora BOZP pro stavby GREEN BOOK 2025
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je poskytování služeb dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací, včetně výkonu koordinátora BOZP, včetně související technické pomoci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung63464-2024
Interne Kennung01PU-005992
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
LosLOT-0002
TitelVýkon SD a BOZP při dokončení opravy mostu ev.č. 57-050 přes řeku Bečvu ve Valašském Meziříčí
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výkon stavebního dozoru a koordinátora BOZP prováděný při dokončení opravy mostu ev.č. 57-050 přes řeku Bečvu ve Valašské Meziříčí na silnici I/57 v km 108,475.
Interne Kennung15PU-002166
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Prováděcích smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr je vyhrazenou změnou závazku s výjimkou položek v Soupisu prací, u nichž je to výslovně uvedeno. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ.