698974-2025 - Wettbewerb
Polen – Druck- und Grafikausrüstung – Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 5 placówek Gminy Miasto Włocławek w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia ogólnego do potrzeb rynku pracy I ETAP”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 5 placówek Gminy Miasto Włocławek w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia ogólnego do potrzeb rynku pracy I ETAP”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 5 placówek Gminy Miasto Włocławek w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia ogólnego do potrzeb rynku pracy I ETAP” z podziałem na 3 zadania.
Interne KennungIZ.ZP.271.33.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör, 39162110 Lehrbedarf, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32322000 Multimediaausrüstung, 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Monitory interaktywne, pracownie językowe, zestawy komputerowe
BeschreibungDostawa: 1) Monitor interaktywny - 32 szt. 2) Zestawy komputerowe - 17 zestawów, 3) Cyfrowa pracownia językowa na 16 stanowisk - 1 zestaw, 4) Pracownia językowa na 16 stanowisk - 1 zestaw.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör, 39162110 Lehrbedarf, 39162100 Lehrmittel, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32322000 Multimediaausrüstung
LosLOT-0002
Titel2. Zakup i dostawa programów multimedialnych wraz ze szkoleniem
BeschreibungZakup i dostawa programów multimedialnych wraz ze szkoleniem: 1) Program multimedialny 3D - moduł do nauki biologii o roślinach - 2 szt., 2) Program multimedialny do nauki o biologii człowieka - 2 szt., 3) Licencja 3D - 1 szt
LosLOT-0003
Titel3. Zakup i dostawa wyposażenia gabinetów specjalistycznych
BeschreibungZakup i dostawa wyposażenia gabinetów specjalistycznych: 1) Zestaw interaktywnych ćwiczeń do pracy z uczniem ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami wymagającymi wsparcia umiejętności społecznych i życiowych - 1 zestaw, 2) Wyposażenie gabinetu specjalistycznego do pracy z uczniami z zaburzeniami uwagi i mowy - 1 zestaw, 3) Wyposażenie gabinetu specjalistycznego do pracy z uczniami słabowidzącymi -1 zestaw.