See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW ZAMAWIAJĄCYCH UCZESTNICZĄCYCH W GRUPIE ZAKUPOWEJ POWIATU CIESZYŃSKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiających i ich jednostki organizacyjne o łącznym szacunkowym wolumenie 30 426,6 MWh (+/- 10%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2026 roku do dnia 31.12.2026 roku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający stosuje procedurę przyśpieszoną ze względu na zmieniającą się sytuację na rynku, dużą zmienność cen oraz konieczność podjęcia decyzji adekwatnych do zmieniających się warunków na rynku energii. W pozostałym zakresie zgodnie z SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzegają sobie prawo do jednostronnego w ramach prawa opcji rozszerzenia zamówienia w ilości nie większej niż 10% łącznego wolumenu będącego przedmiotem postępowania. Realizacja prawa wynikającego z opcji odbywała się będzie w sposób automatyczny poprzez zużycie energii przez poszczególne PPE i ich jej późniejsze rozliczanie przez Wykonawcę