2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace jevištní technologie Janáčkovo divadlo – spodní sféra
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení modernizace jevištní technologie Janáčkova divadla – spodní sféra ve dvou časových etapách. V průběhu realizace předmětu veřejné zakázky je třeba provést: 1) Mechanické úpravy – výměna opotřebených a poškozených mechanických komponent, seřízení a nastavení mechanismů 2) Řídící systémy – nahrazení zastaralých PLC moderními jednotkami s duální redundancí, implementace funkční bezpečnosti (SIL3/PLe) 3) Senzorika a diagnostika – doplnění polohových enkodérů, výměna nevyhovujících čidel a snímačů 4) Dokumentace a validace – tvorba rizikové analýzy, ES prohlášení o shodě, funkční a revizní zkoušky, posouzení TIČR Detailní technické parametry požadovaného stavu Zařízení po rekonstrukci obsahuje ZADÁNÍ Příloha A – Specifikace zařízení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42113190 Drehvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 51511100 Installation von Hebevorrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1