See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZEPROWADZENIE USŁUGI BADAWCZEJ OBEJMUJĄCEJ PODMIOTY DZIAŁAJĄCE W SEKTORZE USŁUG SZKOLENIOWO-ROZWOJOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa badawcza obejmująca dwie edycje badania podmiotów oferujących usługi szkoleniowo-rozwojowe, zarejestrowanych na terenie województwa świętokrzyskiego, zrealizowana w oparciu o ilościowe i jakościowe metody badawcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001