2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering H2O Gemeenten
Beschreibung: Brandverzekering H2O Gemeenten Ingaande op 01-01-2026 tot 01-01-2029 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Gemeente Hattem
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande op 01-01-2026 tot 01-01-2029 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Gemeente Heerde
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Gemeente Oldebroek
Interne Kennung: 3