2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekvalifikační kurzy - český jazyk pro cizince v Plzeňském kraji
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: Český jazyk - základní
Beschreibung: Základní obsah je dán Referenčním popisem pro účely zkoušky z českého jazyka pro trvalý pobyt v ČR úrovně A1, A2 (obecně určené Společným evropským referenčním rámcem)
Interne Kennung: část č. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
Los: LOT-0015
Titel: Český jazyk - pokročilí
Beschreibung: Požadovaný minimální obsah rekvalifikace: Min. 50 % učebního času Komunikace a interakce, s přihlédnutím ke konkrétní situaci účastníků a s důrazem na rozvoj řečových dovedností v tomto pořadí: mluvení, poslech, čtení, psaní. Min. 30 % učebního času Gramatické struktury, výslovnost, procvičování slovní zásoby a seznámení se sociokulturními jazykovými jevy.
Interne Kennung: část č. 3
Los: LOT-0014
Titel: Český jazyk - navazující
Interne Kennung: část č. 2