2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nájemních bytů pro Zlínský kraj - opakování
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je koupě min. 80 bytů (jednotek vymezených dle občanského zákoníku nebo dle zákona č. 72/1994 Sb., kterým se upravují některé spoluvlastnické vztahy k budovám a některé vlastnické vztahy k bytům a nebytovým prostorům a doplňují některé zákony (zákon o vlastnictví bytů), ve znění pozdějších předpisů.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70120000 Kauf und Verkauf von Immobilien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70120000 Kauf und Verkauf von Immobilien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Nájemní byty Zlínský kraj
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost prodloužení termínu tří (3) let ode dne nabytí účinnosti Smluv o podpoře (resp. od nabytí účinnosti té ze Smluv o podpoře, která nabyla účinnosti dříve) na uzavření a dodání kupní smlouvy poskytovateli dotace v případě, kdy dojde k prodloužení tohoto termínu ze strany poskytovatele dotace (SFPI) a následného čerpání podpory. Prodávající vezme na vědomí, že Kupující je povinen se řídit Smlouvami o poskytnutí Podpory a příslušnými pravidly a metodickými dokumenty Podmínek Programu. Za tímto účelem bude Prodávající souhlasit s tím, že si Kupující ve Smlouvě vyhradí právo jednostranně doplnit, případně změnit Obchodní podmínky a/nebo Smlouvu, zejména povinnosti Prodávajícího plynoucí z Obchodních podmínek či Smlouvy, a to v případě, že z pokynu SFPI nebo ze Smluv o poskytnutí Podpory nebo z příslušných Podmínek Programu, resp. z veškerých jejich následných aktualizací, vyplyne povinnost, kterou bude Kupující muset zavázat rovněž Prodávajícího. V případě popsaném v předchozím odstavci se smluvní strany zavážou vést jednání s cílem nalézt vzájemnou dohodu o požadovaném doplnění či změně, přičemž Prodávající bude povinen k změně či doplnění Obchodních podmínek či Smlouvy přistoupit, pakliže takové zajištění nové povinnosti mu nezpůsobí nepřiměřené vícenáklady, nepřiměřený ušlý zisk, případně nepřiměřenou škodu či jakoukoliv jinou nepřiměřenou finanční újmu (za nepřiměřené nejsou považovány částky do výše 100.000,- Kč ročně ve vztahu ke každé nové a zajišťované povinnosti).