2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego niezbędnego do realizacji przez WSSE w Lublinie badań i pomiarów z podziałem na 4 części.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu laboratoryjnego niezbędnego do realizacji przez WSSE w Lublinie badań i pomiarów z podziałem na 4 części: Pakiet 1 - Zestaw do spektrometrii gamma z germanowym detektorem półprzewodnikowym do pomiarów skażeń żywności i wody – 1 sztuka, Pakiet 2 – Zestaw do pomiarów promieniowania gamma i skażeń powierzchniowych izotopami alfa, beta – 1 sztuka, Pakiet 3 – Przenośny spektrometr do identyfikacji izotopów gamma promieniotwórczych w terenie – 1 sztuka, Pakiet 4 – Indywidualne dozymetry z bezpośrednim odczytem dawki i mocy dawki promieniowania gamma - 2 sztuki.
Vorherige Bekanntmachung: 577986-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw do spektrometrii gamma z germanowym detektorem półprzewodnikowym do pomiarów skażeń żywności i wody – 1 sztuka
Beschreibung: Zestaw do spektrometrii gamma z germanowym detektorem półprzewodnikowym do pomiarów skażeń żywności i wody – 1 sztuka, którego szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 2 do specyfikacji
Interne Kennung: Pakiet/Część 1
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Menge: 1 Stück