699340-2025 - Wettbewerb
Polen – Bohrungen – Wykonanie dla zakładów Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dla zakładów Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e do SWZ.
Interne Kennung53/P/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76300000 Bohrungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Borynia - Zofiówka” Ruch „Borynia” otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung53/P/25 - zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Knurów - Szczygłowice” Ruch Knurów otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung53/P/25 - zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Pniówek” otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1c do SWZ.
Interne Kennung53/P/25 - zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Budryk” otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1d do SWZ.
Interne Kennung53/P/25 - zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Knurów - Szczygłowice” Ruch Szczygłowice otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1e do SWZ.
Interne Kennung53/P/25 - zadanie 5