2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro dodávky standardní výpočetní techniky 2024 - 2028
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou dodávky standardní výpočetní techniky definované CPV kódy uvedenými v čl. 2 zadávací dokumentace, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Interne Kennung: DNS_výpočetní technika 2024-2028
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 011_LASO_Dodávka 19 ks notebooků
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 19 ks notebooků 14“ ve 2 požadovaných konfiguracích. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován v přílohách Výzvy. Technické podmínky jsou vymezeny formou minimálních technických požadavků Zadavatele na předmět plnění a jsou uvedeny v příloze č. 3 „Technická specifikace a cenová nabídka (příloha č. 1 smlouvy)“.