See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania dla KWP w Szczecinie, CBZC i CBŚP
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego sprzętu informatycznego i oprogramowania tj: urządzeń sieciowych, komputerów biurkowych, monitorów ekranowych, urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych A4, drukarek laserowych monochromatycznych A4, mobilnych drukarek atramentowych A4, tabletów z systemem Windows i klawiaturą, serwera sieciowego, serwera plików, specjalistycznego oprogramowania informatyki śledczej, aktualizację posiadanego oprogramowania, oprogramowania do analizy danych, oprogramowania do odzyskiwania plików video, oprogramowania graficznego, duplikatora nośników informatycznych zgodnie z przedstawionym zestawieniem i specyfikacją stanowiącą odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 8.1-8.18 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 18 części, tj.: Część nr 1: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych drukarek laserowych monochromatycznych A4 typ 1, urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych A4 i drukarek mobilnych atramentowych A4. Część nr 2: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych komputerów biurkowych. Część nr 3: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych monitorów ekranowych LCD 27”. Część nr 4: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych tabletów z systemem Windows i klawiaturą. Część nr 5: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego plotera A0. Część nr 6: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego: przełącznika światłowodowego, przełącznika do sieci SNP, modułu SFP, routera, sieciowego huba USB. Część nr 7: dostawa, instalacja i uruchomienie we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, fabrycznie nowego duplikatora nośników informatycznych. Część nr 8: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania informatyki śledczej typ 1. Część nr 9: przedłużenie umowy licencyjnej na oprogramowanie informatyki śledczej typ 2. Część nr 10: przedłużenie umowy licencyjnej na oprogramowanie informatyki śledczej typ 3. Część nr 11: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do analizy danych typ 1. Część nr 12: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do analizy danych typ 2. Część nr 13: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do odzyskiwania plików video typ 1. Część nr 14: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do odzyskiwania plików video typ 2. Część nr 15: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do konwersji dokumentów. Część nr 16: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania graficznego. Część nr 17: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego serwera sieciowego i serwera plików. Część nr 18: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych drukarek laserowych monochromatycznych A4 typ 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wszystkie części zamówienia. Dla części nr 6 przewidziano zamówienia opcjonalne, które obejmują: dostawę do wskazanego przez Zamawiającego miejsca przełącznika do sieci SNP oraz dostawę do wskazanego przez Zamawiającego miejsca sieciowego huba USB. Zamawiający informuje, iż prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Zamawiający zawiadomi Wykonawcę o ewentualnym skorzystaniu z prawa opcji nie później niż 2 dni robocze od dnia podpisania umowy. 3. Ogólne zestawienie prezentuje się następująco: Część nr 1: - Drukarka laserowa monochromatyczna A4 typ 1 - 12 szt.; - Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne A4 - 13 szt.; - Drukarka mobilna atramentowa A4 - 4 szt. Część nr 2: - Komputer biurkowy - 6 szt.; Część nr 3: Monitor ekranowy LCD 27" - 6 szt.; Część nr 4: - Tablet z Windows i klawiaturą - 10 szt.; Część nr 5: - Ploter A0 - 1 szt.; Część nr 6: - Przełącznik światłowodowy - 1 szt.; - Przełącznik do sieci SNP - 1 szt.; - Moduł SFP - 40 szt.; - Router - 1 szt.; - Sieciowy hub USB - 14 szt.; Część nr 6 - część opcjonalna: - Przełącznik do sieci SNP - 1 szt.; - Sieciowy hub USB - 1 szt.; Część nr 7: - Duplikator nośników informatycznych - 1 szt.; Część nr 8: - Oprogramowanie informatyki śledczej typ 1 - 1 szt.; Część nr 9: - Przedłużenie umowy licencyjnej na oprogramowanie informatyki śledczej typ 2 - 3 szt.; Część nr 10: - Przedłużenie umowy licencyjnej na oprogramowanie informatyki śledczej typ 3 - 3 szt. Część nr 11: - Oprogramowanie do analizy danych typ 1 - 1 szt.; Część nr 12: - Oprogramowanie do analizy danych typ 2 - 1 szt.; Część nr 13: - Oprogramowanie do odzyskiwania plików video typ 1 - 1 szt.; Część nr 14: - Oprogramowanie do odzyskiwania plików video typ 2 - 1 szt.; Część nr 15: - Oprogramowanie do konwersji dokumentów - 20 szt.; Część nr 16: - Oprogramowanie graficzne - 2 szt.; Część nr 17: - Serwer sieciowy - 1 szt.; - Serwer plików - 1 szt.; Część nr 18: - Drukarka laserowa monochromatyczna A4 typ 2 - 17 szt. 4. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.1-2.18 oraz nr 8.1-8.18 do SWZ. 5. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących odpowiednio dla części załącznik nr 6.1-6.18 do SWZ.
Interne Kennung: ZZ-2380-93/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 30232140 Plotter, 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48821000 Netzwerkserver, 48823000 Dateiverwalter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych drukarek laserowych monochromatycznych A4 typ 1, urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych A4 i drukarek mobilnych atramentowych A4.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych drukarek laserowych monochromatycznych A4 typ 1, urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych A4 i drukarek mobilnych atramentowych A4. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.1 oraz nr 8.1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232130 Farbgrafikdrucker
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych komputerów biurkowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych komputerów biurkowych. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.2 oraz nr 8.2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych monitorów ekranowych LCD 27”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych monitorów ekranowych LCD 27”. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.3 oraz nr 8.3 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych tabletów z systemem Windows i klawiaturą.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych tabletów z systemem Windows i klawiaturą. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.4 oraz nr 8.4 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego plotera A0.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego plotera A0. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.5 oraz nr 8.5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 30232140 Plotter
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego: przełącznika światłowodowego, przełącznika do sieci SNP, modułu SFP, routera, sieciowego huba USB.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego: przełącznika światłowodowego, przełącznika do sieci SNP, modułu SFP, routera, sieciowego huba USB. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.6 oraz nr 8.6 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dla części nr 6 przewidziano zamówienia opcjonalne, które obejmują: dostawę do wskazanego przez Zamawiającego miejsca przełącznika do sieci SNP oraz dostawę do wskazanego przez Zamawiającego miejsca sieciowego huba USB. Zamawiający informuje, iż prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Zamawiający zawiadomi Wykonawcę o ewentualnym skorzystaniu z prawa opcji nie później niż 2 dni robocze od dnia podpisania umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: dostawa, instalacja i uruchomienie we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, fabrycznie nowego duplikatora nośników informatycznych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, fabrycznie nowego duplikatora nośników informatycznych. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.7 oraz nr 8.7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania informatyki śledczej typ 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, fabrycznie nowego duplikatora nośników informatycznych. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.8 oraz nr 8.8 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: przedłużenie umowy licencyjnej na oprogramowanie informatyki śledczej typ 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie umowy licencyjnej na oprogramowanie informatyki śledczej typ 2. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.9 oraz nr 8.9 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: przedłużenie umowy licencyjnej na oprogramowanie informatyki śledczej typ 3.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie umowy licencyjnej na oprogramowanie informatyki śledczej typ 3. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.10 oraz nr 8.10 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do analizy danych typ 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do analizy danych typ 1. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.11 oraz nr 8.11 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do analizy danych typ 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do analizy danych typ 2. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.12 oraz nr 8.12 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do odzyskiwania plików video typ 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do odzyskiwania plików video typ 1. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.13 oraz nr 8.13 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do odzyskiwania plików video typ 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do odzyskiwania plików video typ 2. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.14 oraz nr 8.14 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do konwersji dokumentów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania do konwersji dokumentów. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.15 oraz nr 8.15 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania graficznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca oprogramowania graficznego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.16 oraz nr 8.16 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego serwera sieciowego i serwera plików.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowego serwera sieciowego i serwera plików. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.17 oraz nr 8.17 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18: dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych drukarek laserowych monochromatycznych A4 typ 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, fabrycznie nowych drukarek laserowych monochromatycznych A4 typ 2. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym odpowiednio dla części zamówienia załącznik nr 2.18 oraz nr 8.18 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18