2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie na podpisanie Umowy Ramowej na dostawy materiałów hutniczych na lata 2026-2029 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawy materiałów hutniczych na lata 2026-2029 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/03872/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44172000 Bleche (Bau)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44332000 Stäbe (Bau)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1: Blachy ze stali konstrukcyjnej S355
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę blach ze stali konstrukcyjnej S355 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/03872/2025 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2: Blachy ze stali niskowęglowej 65G oraz C60+N
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę blach ze ze stali niskowęglowej 65G oraz C60+N dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/03872/2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3: Pręty płaskie ze stali konstrukcyjnej S355
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę prętów płaskich ze stali konstrukcyjnej S355 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/03872/2025 - Część 3
Haupteinstufung (cpv): 44332000 Stäbe (Bau)