2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbeheersing op verhardingen Middelburg 2026-2027 (met optionele verlenging t/m 2033)
Beschreibung: Onkruidbeheersing op verhardingen in de gemeente Middelburg 2026-2027 (met optionele verlenging t/m 2033) Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onkruidbeheersing elementenverhardingen (klinkers, tegels, kwetsbare verhardingen) b. Onkruidbeheersing ongebonden verhardingen c. Onkruidbeheersing valdempende ondergronden (tegels) d. Onkruidbeheersing moeilijk bereikbare locaties (trappen, steile taluds/basaltglooiing, bruggenhoofden) e. Onkruidbeheersing verkeerseilanden f. Onkruidbeheersing rondom obstakels Zie RAW-bestek
Interne Kennung: 2500029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Binnenstad
Beschreibung: Onkruidbeheersing op verhardingen 2026-2027 (met optionele verlenging t/m 2033) Zie RAW-bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De werkzaamheden in deze overeenkomst hebben betrekking op de onderhoudsjaren 2026 en 2027. Het werk start op 1 januari 2026 en eindigt op 31 december 2027. Deze overeenkomst heeft een optie tot verlenging van 3 keer 2 jaar, te weten de jaren 2028-2029, 2030-2031 en 2032-2033.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Middelburg Noord
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Middelburg Zuid
Interne Kennung: 3