69953-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Dodávka starších multifunkčních komunálních vozidel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka starších multifunkčních komunálních vozidel
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks multifunkčních komunálních vozidel kategorie SS. Veřejná zakázka je dle ust. § 35 zákona rozdělena na 2 části (viz níže), přičemž účastníci jsou oprávnění podat nabídku na každou část veřejné zakázky zvlášť, případně na všechny části veřejné zakázky. Část 1: Vozidlo s nástavbami Část 2: Vozidlo bez nástavby Předmětem Části 1: Vozidlo s nástavbami je: Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka 1 ks multifunkčního komunálního vozidla kategorie SS se zametací a sypací nástavbou v souladu s technickou specifikací, která je přílohou zadávací dokumentace a zadávacími podmínkami. Jedná se o nové nebo zánovní vozidlo s max. nájezdem do 700 Mth. Zánovním vozidlem se rozumí vozidlo uvedené do provozu nejvýše 18 měsíců před dodáním, bez havárie, s doloženou servisní historií. Dodavatel doloží skutečný stav motohodin výpisem z řídicí jednotky nebo servisní knihou. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen vzorem kupní smlouvy (dále jen smlouva), který tvoří přílohu zadávací dokumentace. Předmětem Části 2: Vozidlo bez nástavby je: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka 1 ks multifunkčního komunálního vozidla kategorie SS v souladu s technickou specifikací, která je přílohou zadávací dokumentace a zadávacími podmínkami. Jedná se o nové nebo zánovní vozidlo s max. nájezdem do 2000 Mth. Zánovním vozidlem se rozumí vozidlo s rokem výroby 2025, bez havárie, s doloženou servisní historií. Dodavatel doloží skutečný stav motohodin výpisem z řídicí jednotky nebo servisní knihou. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen vzorem kupní smlouvy (dále jen smlouva), který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ vozidla
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelČásti 1: Vozidlo s nástavbami
BeschreibungPředmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka 1 ks multifunkčního komunálního vozidla kategorie SS se zametací a sypací nástavbou v souladu s technickou specifikací, která je přílohou zadávací dokumentace a zadávacími podmínkami. Jedná se o nové nebo zánovní vozidlo s max. nájezdem do 700 Mth. Zánovním vozidlem se rozumí vozidlo uvedené do provozu nejvýše 18 měsíců před dodáním, bez havárie, s doloženou servisní historií. Dodavatel doloží skutečný stav motohodin výpisem z řídicí jednotky nebo servisní knihou. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen vzorem kupní smlouvy (dále jen smlouva), který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0002
TitelČást 2: Vozidlo bez nástavby
BeschreibungPředmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka 1 ks multifunkčního komunálního vozidla kategorie SS v souladu s technickou specifikací, která je přílohou zadávací dokumentace a zadávacími podmínkami. Jedná se o nové nebo zánovní vozidlo s max. nájezdem do 2000 Mth. Zánovním vozidlem se rozumí vozidlo s rokem výroby 2025, bez havárie, s doloženou servisní historií. Dodavatel doloží skutečný stav motohodin výpisem z řídicí jednotky nebo servisní knihou. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen vzorem kupní smlouvy (dále jen smlouva), který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 2