699562-2025 - Wettbewerb
Polen – Gemüse, Obst und Schalenfrüchte – Sukcesywna dostawa warzyw i owoców w 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa warzyw i owoców w 2026 roku
BeschreibungZadanie nr 1 – dostawa warzyw do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w m. Mińsk Mazowiecki; Zadanie nr 2 – dostawa owoców do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w m. Mińsk Mazowiecki.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa warzyw do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w m. Mińsk Mazowiecki
BeschreibungSukcesywna dostawa warzyw do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w m. Mińsk Mazowiecki
Optionen
Beschreibung der Optionen- Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Opcja ma charakter ilościowo/wartościowy. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia podstawowego w wysokości 100% wartości wyrażonej ilościowo (GWARANT) dla zadania we wspomnianym Formularzu cenowym Wykonawcy. - Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określana jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym większym zakresie aniżeli określony powyżej natomiast Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym akceptuje poprzez podpisanie umowy. - Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji uzależnione jest od faktycznych, aktualnych i zmieniających się potrzeb Zamawiającego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej jej wartości, wskazanej w ust. 22. Zamówienie opcjonalne uruchamiane jest poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego stosownego zawiadomienia, za pośrednictwem poczty elektronicznej albo faksem, najpóźniej w dniu wykonania części zamówienia nie objętej opcją (gwarantowanego). Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przez strony niniejszej umowy. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.
LosLOT-0002
TitelDostawa owoców do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w m. Mińsk Mazowiecki
BeschreibungSukcesywna dostawa owoców do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w m. Mińsk Mazowiecki