699666-2025 - Wettbewerb
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Usługa wynajmu i serwisowania przenośnych kabin sanitarnych, umywalek wolnostojących dwustanowiskowych i kontenerów sanitarnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wynajmu i serwisowania przenośnych kabin sanitarnych, umywalek wolnostojących dwustanowiskowych i kontenerów sanitarnych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu i serwisowania przenośnych kabin sanitarnych, umywalek wolnostojących dwustanowiskowych i kontenerów sanitarnych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: usługi dostarczenia, rozładunku i ustawienia wraz z podłączeniem do instalacji oraz wynajem wraz z serwisowaniem kontenerów sanitarnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi dostarczenia, rozładunku i ustawienia wraz z podłączeniem do instalacji oraz wynajem wraz z serwisowaniem kontenerów sanitarnych w terminach i lokalizacjach zgodnie z załącznikiem nr 3 do umowy oraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: usługi wynajmu i serwisowania przenośnych kabin sanitarnych (toalet WC) oraz umywalek wolnostojących dwustanowiskowych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 23 BLT Mińsk Mazowiecki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi wynajmu i serwisowania przenośnych kabin sanitarnych (toalet WC) oraz umywalek wolnostojących dwustanowiskowych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 23 BLT Mińsk Mazowiecki w terminach i lokalizacjach według załącznika nr 1 do umowy oraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 umowy