69973-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Bytové domy Družba, Brumov-Bylnice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBytové domy Družba, Brumov-Bylnice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě tří bytových domů o celkové kapacitě 68 bytů. Domy jsou umístěny na vyčleněných volných pozemcích v typickém kontextu panelového sídliště. Celková koncepce a rozmístění nových domů v území bylo voleno tak, aby vytvářelo příjemný a harmonický celek v klidné lokalitě Brumova na sídlišti Družba. Navrhované bytové domy jsou navrženy shodně s minimálními odchylkami týkajícími se konkrétního umístění do terénu a návazností na veřejný prostor. Domy mají obdélníkový půdorys, jehož rozměry jsou 21,94 x 16,54 m. Domy jsou šestipodlažní, nepodsklepené, s plochou střechou, výška domů nad úrovní upraveného terénu je 19,56 m. Součástí předmětu veřejné zakázky je i vybudování nové infrastruktury pro nové bytové domy jako jsou přístupové komunikace, chodníky, parkoviště, klidové zázemí pro dětské hřiště, rozvody kabelových vedení NN pro napojení novostaveb bytových domů a příprava pro napojení dobíjecích stanic pro elektromobily, rozvody veřejného osvětlení, přípojky sdělovacích kabelů elektrokomunikačních sítí, kanalizační větve dešťové kanalizace pro odvodnění zpevněných ploch, přípojky splaškové kanalizace, přípojky vodovodu, přípojky teplovodu apod.
Interne Kennung7936
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
LosLOT-0001