See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas „Meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn 2027: Polska – Austria”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas „Meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn 2027: Polska – Austria”
Interne Kennung: GCS.DZPI.2711.10.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest promocja od dnia zawarcia umowy do dnia 28 listopada 2025 roku podczas „Meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn 2027: Polska – Austria” (zwanego dalej „Meczem”), organizowanego przez Wykonawcę w dniu 28 listopada 2025 roku na terenie Polsat Plus Areny Gdynia przy ul. K. Górskiego 10 (zwanego dalej „Terenem Meczu”): 1) Gminy Miasta Gdyni, 2) Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności. 2.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają między innymi na: 1) przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Miasto Gospodarz meczu Reprezentacji Polski Koszykarzy, 2) przyznaniu Miastu Gdynia prawa do wykorzystania logotypu PZKosz w celach promocyjnych i informacyjnych, 3) umieszczeniu logo „Gdynia sport”/”logo Gdyni” (zwanego dalej logo Miasta Gdyni) lub nazwy „Gdynia” we wszystkich materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przy użyciu metod poligraficznych przez Wykonawcę przy organizacji Imprezy np.: ulotki, plakaty, zaproszenia oraz we wszystkich wydawanych materiałach reklamowych związanych z Imprezą, 4) umieszczeniu logo Miasta Gdyni lub nazwy „Gdynia na ściance sponsorskiej wykorzystywanej do wywiadów w związku z Meczem (minimum 5 logotypów), 5) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na ściance promocyjnej znajdujących się na Terenie Meczu, 6) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na banerach reklamowych umieszczonych na Terenie Meczu w ilości minimum 4 sztuki, 7) umieszczeniu logo Miasta Gdyni min. 1 szt. balonu umieszczonego na Terenie Meczu, 8) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na minimum 6 szt. winderów rozmieszczonych na Terenie Meczu, 9) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na materiałach graficznych publikowanych w social media w związku z organizacją Imprezy, 10) eksponowaniu spotu promocyjnego Miasta Gdyni na bandach elektronicznych wokół parkietu (minimum 10 % całego czasu reklamowego per mecz) podczas Meczu na Terenie Meczu, 11) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na oficjalnej stronie internetowej Polskiego Związku Koszykówki wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl w okresie obowiązywania umowy, 12) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na oficjalnej stronie internetowej www.koszkadra.pl i www.pzkosz.pl w okresie obowiązywania umowy, 13) oznaczaniu wpisów w mediach społecznościowych zapowiadających Mecz hashtagiem ”#wGdyni„, 14) przekazaniu Zamawiającemu fotorelacji z Meczu stanowiącej nie mniej niż 20 (dwadzieścia) zdjęć o minimalnej rozdzielczości 4000 px i gęstości 300 dpi, przy czym co najmniej 5 zdjęć w jakości zapewniającej wydruk 60cmx40cm w 300 dpi, na adres email: promocja@gdyniasport.pl, nie później niż 48 godzin od zakończenia Meczu. Wykonawca oświadcza, że posiada wymagane przepisami prawa zgody osób przedstawionych na zdjęciach na rozpowszechnianie ich wizerunku i wykorzystywanie w celach promocji Gminy Miasta Gdyni. Wykonawca oświadcza, że w przypadku wystąpienia tych osób z roszczeniami w stosunku do Zamawiającego z tytułu naruszenia ich praw lub dóbr osobistych, Wykonawca pokryje wszelkie koszty, jakie Zamawiający zobowiązany będzie ponieść, w tym koszty wypłaconych odszkodowań, (...) 3.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na: 1) umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne zwanych dalej „Wydarzeniami” organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronach Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, 2) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, instagram) Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, 3) umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, 4) umożliwieniu Zamawiającemu wykorzystania materiałów fotograficznych i filmowych z Meczu dla celów promocyjno-reklamowych jednostki Zamawiającego, 5) umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania meczów podczas Meczu na potrzeby własne, 6) oznaczeniu w minimum 5 wpisach w mediach społecznościowych profilu Gdyńskiego Centrum Sportu, 7) oznaczaniu minimum 5 wpisów w mediach społecznościowych hashtagiem ”#gdyniasport”.