See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprężonego powietrza ze sprężarek zasilanych gazem z odmetanowania kopalni dla potrzeb KWK ROW Ruch Jankowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprężonego powietrza dla potrzeb PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice ze sprężarki kontenerowej spalającej nadwyżki ujmowanego na kopalni metanu, zabudowanej w rejonie Stacji Odmetanowania KWK ROW Ruch Jankowice. 2. Dostawa sprężonego powietrza o ciśnieniu nominalnym wynoszącym 0,50 MPa, jednak nie mniej niż 0,40 MPa, odbywać się będzie do wskazanego kolektora zbiorczego sprężonego powietrza mieszczącego się w rejonie szybu III KWK ROW Ruch Jankowice w ilościach minimum 2500 m3/h. 3. W ramach przedmiotu zamówienia, w celu realizacji dostawy sprężonego powietrza Wykonawca zobowiązany jest do dostawy i zabudowy instalacji, w skład której wchodzi: 1) zabudowa kontenerowego agregatu sprężarkowego o wydajności minimalnej 2500 Nm3/h i mocy mechanicznej silnika zabudowanego nieprzekraczającej 400 kW, przy zużyciu CH4 do 1,7 Nm3/min.; 2) agregat sprężarkowy, który należy podłączyć do kolektora zbiorczego sprężonego powietrza wykonanym rurociągiem sprężonego powietrza zgodnie z obowiązującymi przepisami; 3) zabudowa na kontenerze sprężarkowym przewodów wentylacyjnych, które umożliwiać będą odprowadzenie ciepłego powietrza wydzielającego się podczas ich pracy; 4) wybudowanie niezbędnego przyłącza gazowego o długości około 70m, elektrycznego pozwalającego zasilić silnik metanowy sprężarki o długości około 70m oraz przyłącza sprężonego powietrza o długości około 70m i podłączenie do sieci celem dostarczenia sprężonego powietrza; 5) należy zabudować liczniki energii elektrycznej, pozwalające ewidencjonować ilość zużytej energii elektrycznej.
Vorherige Bekanntmachung: 426569-2025
Interne Kennung: 482402438
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24113200 Druckluft
5. Los
Los: LOT-0001