See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do zabiegów trombektomii i embolizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do zabiegów trombektomii i embolizacji, Wyszczególnienie szczegółowe i ilościowe dostaw zostało określone w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części
Vorherige Bekanntmachung: 736577-2025
Interne Kennung: DZP.281.97A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: sprzęt do zabiegów endowaskularnych neuroradiologicznych i obwodowych
Beschreibung: Wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1A do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ).
Interne Kennung: Część 1: sprzęt do zabiegów endowaskularnych neuroradiologicznych i obwodowych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym dołączonym do umowy. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. 4. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. 5. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. 6. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo - cenowym w zamówieniu podstawowym. 7. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 8. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: cewnik do aspiracji
Interne Kennung: Część 2: cewnik do aspiracji
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: mikrocewniki neuro, materiały embolizacyjne, stenty intrakranialne
Interne Kennung: Część 3: mikrocewniki neuro, materiały embolizacyjne, stenty intrakranialne
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: urządzenie do zamykania miejsc nakłucia tętnicy, prowadniki hydrofilne
Interne Kennung: Część 4: urządzenie do zamykania miejsc nakłucia tętnicy, prowadniki hydrofilne
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zastawka hemostatyczna
Interne Kennung: Część 5: zastawka hemostatyczna
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: stent, cewniki, urządzenie do embolizacji
Interne Kennung: Część 6: stent, cewniki, urządzenie do embolizacji
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: cewnik do trombektomii
Interne Kennung: Część 7: cewnik do trombektomii
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: microcewnik
Interne Kennung: Część 8: microcewnik
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: sprzęt do trombektomii
Interne Kennung: Część 9: sprzęt do trombektomii
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: stenty do remodelingu oraz udarów mózgu
Interne Kennung: Część 10: stenty do remodelingu oraz udarów mózgu