699778-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup i dostawy leków przez okres 12 miesięcy z podziałem na 12 zadań.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy leków przez okres 12 miesięcy z podziałem na 12 zadań.
Beschreibung: Zakup i dostawy leków przez okres 12 miesięcy z podziałem na 12 zadań.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: Leki
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. Płyny infuzyjne oraz żywienie dojelitowe
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr. 4
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 6
Los: LOT-0006
Titel: Leki
Beschreibung: Dostawy leków
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 8
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 9
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Leki.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 11
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 12
Los: LOT-0012