2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Żelazków z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje realizację usług odbierania oraz transportu odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Żelazków.
Interne Kennung: ZP.271.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku, gdy w okresie trwania umowy na skutek zwiększenia się ilości odbieranych i transportowanych odpadów zostanie osiągnięta kwota łącznej wartości umowy. Wówczas w razie skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego umowa będzie obowiązywać przy niezmienionym zakresie rzeczowym świadczonych usług oraz przy zachowaniu cen jednostkowych wskazanych w ofercie do końca okresu umownego albo do czasu wykorzystania maksymalnej wartości opcji – w zależności od tego co nastąpi wcześniej. Maksymalną wartość opcji Zamawiający określa na 20% pierwotnej łącznej wartości umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.