699947-2025 - Wettbewerb
Polen – Datenverarbeitungsgeräte (Hardware) – Dostawa infrastruktury serwerowej wraz z wyposażeniem i usługami wspierającymi” w ramach poddziałania 12.4. Przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie systemu teleinformatycznego dla Krajowej Sieci Kardiologicznej, Obszar V. Inwestycje w system opieki kardiologicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa infrastruktury serwerowej wraz z wyposażeniem i usługami wspierającymi” w ramach poddziałania 12.4. Przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie systemu teleinformatycznego dla Krajowej Sieci Kardiologicznej, Obszar V. Inwestycje w system opieki kardiologicznej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury serwerowej wraz z najmem, przez okres 24 miesięcy, serwerowni kontenerowej z wyposażeniem oraz infrastrukturą teleinformatyczną wraz konfiguracją i gwarancją, zbudowanej w oparciu o dostarczone urządzenia sprzętowe i oprogramowanie
Interne KennungZP.059.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 45223821 Fertigbauelemente, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48821000 Netzwerkserver, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury serwerowej wraz z najmem, przez okres 24 miesięcy, serwerowni kontenerowej z wyposażeniem oraz infrastrukturą teleinformatyczną wraz konfiguracją i gwarancją, zbudowanej w oparciu o dostarczone urządzenia sprzętowe i oprogramowanie.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiającemu w ramach realizacji zamówienia przysługuje prawo do skorzystania z prawa opcji, w zakresie wydłużenia terminu realizacji Umowy maksymalnie o 24 miesięcy w zakresie najmu serwerowni kontenerowej wraz z niezbędnymi urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą. 2. Prawo opcji może zostać zrealizowane przez Zamawiającego w ramach jednego bądź większej liczby zamówień.