See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Beschreibung: Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku w okresie 12 miesięcy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ) oraz wymaganiami zawartymi w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 727439-2025
Interne Kennung: Z.II.260.050.Zp.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Beschreibung: Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 Dostawa leków do Apteki Szpitalnej Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Interne Kennung: Pakiet nr 29