See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka mała” i „Pożyczka duża” w ramach Funduszu Funduszy Województwa Lubelskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi „Pożyczka mała” oraz „Pożyczka duża”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Lubelskiego z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej: Umowa Operacyjna). Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka mała” stanowiącej załącznik nr [2] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka duża”, stanowiącej załącznik nr [3] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentami Finansowymi „Pożyczka mała” oraz „Pożyczka duża”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Lubelskiego z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy (dalej: Umowa Operacyjna). Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka mała” stanowiącej załącznik nr [2] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ oraz „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka duża”, stanowiącej załącznik nr [3] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ. Część I - obejmuje świadczenie przez Wykonawcę zadania: 24 000 000,00 PLN 1) wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu Instrumentu Finansowego „Pożyczka mała” oraz udzieleniu co najmniej 200 Jednostkowych Pożyczek małych o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka mała” w łącznej wysokości co najmniej 16 000 000 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 5 %). Jednocześnie, efektem realizacji inwestycji, finansowanych w ramach Jednostkowych Pożyczek małych, dla co najmniej 51 przedsiębiorstw będzie wprowadzenie produktów nowych dla firmy Ostatecznego Odbiorcy. Według stanu na dzień połowy Okresu Budowy Portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej [40] %, oraz 2) wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym, polegającego w szczególności na utworzeniu Instrumentu Finansowego „Pożyczka duża” oraz udzieleniu co najmniej 13 Jednostkowych Pożyczek dużych o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka duża” w łącznej wysokości co najmniej 8 000 000 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 5 %). Jednocześnie, efektem realizacji inwestycji, finansowanych w ramach Jednostkowych Pożyczek dużych, dla co najmniej 4 przedsiębiorstw będzie wprowadzenie produktów nowych dla firmy Ostatecznego Odbiorcy. Według stanu na dzień połowy Okresu Budowy Portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej [40] %
Interne Kennung: DZZK/12/DIF/2018 cz. I Aneks nr 3
Art des Auftrags: Dienstleistungen