700036-2025 - Wettbewerb
Polen – Katheter – Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb kardiochirurgii i hemodynamiki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego dla potrzeb kardiochirurgii i hemodynamiki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla potrzeba kardiochirurgii i hemodynamiki z podziałem na części
Interne KennungZP.062.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33184500 Koronare Endoprothesen, 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Cewniki do usuwania skrzeplin z tętnic wieńcowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewniki do usuwania skrzeplin z tętnic wieńcowych
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenSzczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8a do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Mikrocewniki + dzierżawa konsoli
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Mikrocewniki + dzierżawa konsoli
Interne KennungCzęść nr 2
Beschreibung der OptionenSzczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8b do SWZ.
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Zestawy do zamykania naczyń po usunięciu koszulek od 12 do 25F O.D.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestawy do zamykania naczyń po usunięciu koszulek od 12 do 25F O.D.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Zestawy do valvulplastyki mitralnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestawy do valvulplastyki mitralnej
Interne KennungCzęść nr 4
Beschreibung der OptionenSzczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Systemy do zamykania dostępów naczyniowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Systemy do zamykania dostępów naczyniowych
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Stenty wieńcowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Stenty wieńcowe
Interne KennungCzęść nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Mikrocewniki do zabiegów udrożnienia tt. wieńcowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Mikrocewniki do zabiegów udrożnienia tt. wieńcowych
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Prowadniki diagnostyczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Prowadniki diagnostyczne
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Cewniki do kaniulacji dużych naczyń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewniki do kaniulacji dużych naczyń
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Stenty wieńcowe
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Cewniki balonowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewniki balonowe
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 - Cewniki balonowe do post-dylatacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewniki balonowe do post-dylatacji
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 - Wkłucia do tt. udowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Wkłucia do tt. udowej
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 - Wkłucia do tt. udowej
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 - Elektrody do ablacji śródoperacyjnej wraz z dzierżawą genaratora
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Elektrody do ablacji śródoperacyjnej wraz z dzierżawą genaratora
Interne KennungCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 - Cewniki do obrazowania IVUS+NIRS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewniki do obrazowania IVUS+NIRS
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 - Igła stymulacyjna do blokad nerwów obwodowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Igła stymulacyjna do blokad nerwów obwodowych
Interne KennungCzęść nr 17
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18 - Maski anestetyczne jednorazowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Maski anestetyczne jednorazowe
Interne KennungCzęść nr 18
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19 - Cewniki; introducery
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa:Cewniki; introducery
Interne KennungCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20 - Zestaw do zamykania kości mostka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa:Zestaw do zamykania kości mostka
Interne KennungCzęść nr 20
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung