2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění podpory a rozvoje infrastruktury DWDM sítě včetně nákupu hardwaru, softwaru a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění servisní podpory a rozvoje infrastruktury páteřní DWDM sítě a nákupu HW, SW a souvisejících služeb, a to minimálně v rozsahu: a) zajištění služby servisní a technické podpory na technologie DWDM Cisco ONS 15454 a NCS 2006, včetně zajištění obnovení provozu v režimu 24x7, b) zajištění podpory výrobce Zařízení, c) Zajištění služby pravidelné preventivní prohlídky zařízení, d) Zajištění konzultační služby, e) Zajištění implementační služby f) Zajištění provozních služeb, g) Zajištění nových HW dílů a SW sloužící k obnově stávající DWDM sítě a k zajištění dalšího rozvoje sítě,
Vorherige Bekanntmachung: 742999-2023
Interne Kennung: NAKIT-2179/OVZ-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001