See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II Ubezpieczenia komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 522498-2025
Interne Kennung: SWZ NR 104/2025/Nysa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: PAKIET I Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: PAKIET II