See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę sprzętu laboratoryjnego do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Zamówienie zostanie udzielone w odrębnych postępowaniach (w czasie realizowania projektu KPO, tj. 2023-2025), przy czym przedmiot niniejszego postępowania udzielony zostanie w 10/dziesięciu częściach. Częścią tego zamówienia jest rozdział: Rozdział 1 – dostawa mikrofalowego pieca muflowego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach; Rozdział 2 – dostawa aparatu do oznaczania błonnika pokarmowego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach; Rozdział 3 – dostawa mikroskopu cyfrowego z mikrotomem, urządzeniem do cięcia i przygotowywania preparatów (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach; Rozdział 4 – dostawa zmywarki laboratoryjnej (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Lublinie; Rozdział 5: dostawa zestawu do miareczkowania potencjometrycznego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Lublinie; Rozdział 6: dostawa komory laminarnej II klasy bezpieczeństwa mikrobiologicznego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Lublinie; Rozdział 7: dostawa aparatu do destylacji KJELDAHLA (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Lublinie; Rozdział 8: dostawa termocyklera Real-Time PCR (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Olsztynie; Rozdział 9: dostawa ekstraktora do ekstrakcji typu ciało stałe-ciecz wraz z jednostką do hydrolizy (liczba szt.: 2 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Olsztynie; Rozdział 10: dostawa aparatu do oznaczania fosfatazy alkalicznej (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym odpowiednio załącznik nr 2A do 2J do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 414081-2025
Interne Kennung: BAD.241.2.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42300000 Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen, 38510000 Mikroskope, 39241130 Teppichmesser, 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch, 31711422 Mikrowellenausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa mikrofalowego pieca muflowego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach
Beschreibung: Dostawa mikrofalowego pieca muflowego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 1
Haupteinstufung (cpv): 42300000 Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711422 Mikrowellenausstattung
Los: LOT-0002
Titel: dostawa aparatu do oznaczania błonnika pokarmowego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach
Beschreibung: Dostawa aparatu do oznaczania błonnika pokarmowego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 2
Los: LOT-0003
Titel: dostawa mikroskopu cyfrowego z mikrotomem, urządzeniem do cięcia i przygotowywania preparatów (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Kielcach
Beschreibung: Dostawa mikroskopu cyfrowego z mikrotomem, urządzeniem do cięcia i przygotowywania preparatów (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Zagnańska 91, 25-558 Kielce, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 3
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39241130 Teppichmesser
Los: LOT-0005
Titel: dostawa zmywarki laboratoryjnej (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Lublinie
Beschreibung: Dostawa zmywarki laboratoryjnej (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 4
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Los: LOT-0006
Titel: dostawa zestawu do miareczkowania potencjometrycznego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Lublinie
Beschreibung: Dostawa zestawu do miareczkowania potencjometrycznego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2E do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 5
Los: LOT-0007
Titel: dostawa komory laminarnej II klasy bezpieczeństwa mikrobiologicznego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Lublinie
Beschreibung: Dostawa komory laminarnej II klasy bezpieczeństwa mikrobiologicznego (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2F do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 6
Los: LOT-0008
Titel: dostawa aparatu do destylacji KJELDAHLA (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Lublinie
Beschreibung: Dostawa aparatu do destylacji KJELDAHLA (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2G do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 7
Los: LOT-0009
Titel: dostawa termocyklera Real-Time PCR (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Olsztynie
Beschreibung: Dostawa termocyklera Real-Time PCR (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Poprzeczna 16, 10-282 Olsztyn, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2H do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 8
Los: LOT-0010
Titel: dostawa ekstraktora do ekstrakcji typu ciało stałe-ciecz wraz z jednostką do hydrolizy (liczba szt.: 2 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Olsztynie
Beschreibung: Dostawa ekstraktora do ekstrakcji typu ciało stałe-ciecz wraz z jednostką do hydrolizy (liczba szt.: 2 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, ul. Poprzeczna 16, 10-282 Olsztyn, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2I do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 9
Los: LOT-0011
Titel: dostawa aparatu do oznaczania fosfatazy alkalicznej (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium GIJHARS w Gdyni
Beschreibung: Dostawa aparatu do oznaczania fosfatazy alkalicznej (liczba szt.: 1 szt.) do Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Al. Mar. J. Piłsudskiego 8/12, 81-378 Gdynia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dziale III SWZ oraz w formularzu warunków technicznych stanowiącym załącznik nr 2J do SWZ
Interne Kennung: Rozdział 10