See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van Ping Acces Manager licenties (Ping)
Beschreibung: De huidige opdracht heeft als voorwerp de verlenging van de Ping Access Manager licenties met basis ondersteuningsniveau voor de FOD Financiën, de Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening (RVA) en de FOD Mobiliteit en Vervoer. De FOD Financiën gebruikt het platform Ping Access Manager om de toegangsrechten te beheren voor zowel zijn interne toepassingen (bestemd voor ambtenaren) als zijn externe toepassingen (bestemd voor burgers, mandatarissen en bedrijfsvertegenwoordigers). Dit platform is de referentie voor de implementatie van de Oauth- en OIDC-standaarden binnen de FOD Financiën. Het kan ook worden gebruikt om de identifiers van onze externe partners te beheren en authenticatiestromen te integreren met BOSA voor een sterke authenticatie van burgers, mandatarissen en bedrijfsvertegenwoordigers.
Interne Kennung: SL/DA/2024/102
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De verlenging van de Ping Access Manager licenties met basis ondersteuningsniveau voor de FOD Financiën, de Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening (RVA) en de FOD Mobiliteit en Vervoer. De FOD Financiën gebruikt het platform Ping Access Manager om de toegangsrechten te beheren voor zowel zijn interne toepassingen (bestemd voor ambtenaren) als zijn externe toepassingen (bestemd voor burgers, mandatarissen en bedrijfsvertegenwoordigers). Dit platform is de referentie voor de implementatie van de Oauth- en OIDC-standaarden binnen de FOD Financiën. Het kan ook worden gebruikt om de identifiers van onze externe partners te beheren en authenticatiestromen te integreren met BOSA voor een sterke authenticatie van burgers, mandatarissen en bedrijfsvertegenwoordigers.
Interne Kennung: 1