700237-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców gminy Sośno oraz z PSZOK w Sośnie w terminie od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców gminy Sośno oraz z PSZOK w Sośnie w terminie od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r.”
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje odbieranie i zagospodarowanie zmieszanych niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych i gromadzonych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych i Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sośnie, jak niżej: 1. Nieruchomości zamieszkałych: a)papier i tekturę oraz opakowania z papieru i tektury, b)metale oraz opakowania z metali, c)tworzywa sztuczne oraz opakowania z tworzyw sztucznych, d)szkło oraz opakowania ze szkła, e)opakowania wielomateriałowe, f)odpady ulegające biodegradacji, w tym bioodpady, z wyjątkiem odpadów zielonych, które są przyjmowane do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, g)zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, h)meble i inne odpady wielkogabarytowe, i)popiół paleniskowy i żużel z domowych instalacji grzewczych, j)niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych. 2. Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sośnie, ul. Nowa 11 (PSZOK) - papieru i tektury oraz opakowań z papieru i tektury, metali oraz opakowań z metali, tworzyw sztucznych oraz opakowań z tworzyw sztucznych, szkła oraz opakowań ze szkła i opakowań wielomateriałowych, odpadów zielonych, odpadów niebezpiecznych, w tym żarówki, świetlówki, lampy LED itp., przeterminowanych leków, chemikaliów, odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, zużytych baterii, w tym akumulatorowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, tekstyliów i odzieży, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, zużytych opon, odpadów opakowaniowych i pozostałości farb, klejów i chemikaliów. 3. Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. 4. Podmiot odbierający zmieszane odpady komunalne, odpady zielone oraz pozostałości z sortowania odpadów komunalnych przeznaczonych do składowania zobowiązany będzie zagospodarować (odbiór, transport, poddanie odzyskowi lub unieszkodliwianie) – zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami Województwa Kujawsko- Pomorskiego. 5.Szacunkowa ilość odpadów kom., zbieranych w okresie realizacji zamówienia z nieruchomości zam. i z PSZOKu objętych przedmiotowym zam. na terenie gminy Sośno, wynosi łącznie ok. 932,50 Mg, z czego: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (20 03 01) – 500 Mg; b) Opakowania ze szkła i szkło (15 01 07, 20 01 02) – 83 Mg; c) Opakowania z papieru i tektury, z tworzyw sztucznych, z metali oraz zmieszane odpady opakowaniowe i tworzywa sztuczne (15 01 02, 15 01 01, 15 01 06, 20 01 39) – 120 Mg; d) Odpady biodegradowalne (20 01 08, 20 02 01) – 40 Mg; e) Popiół (ex 20 01 99) – 105 Mg; f) Odzież i tekstylia (20 01 10, 20 01 11) – 7 Mg; g) Urządzenia zawierające freony (20 01 23*), zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne (20 01 35*, 20 01 36), baterie i akumulatory (20 01 33*, 20 01 34) – 2 Mg; h) Zużyte opony (16 01 03) – 8 Mg; i) Odpady wielkogabarytowe (20 03 07) – 55 Mg; j) Odpady budowlane (17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04, 17 02 01) – 12 Mg; k) Przeterminowane leki (20 01 32) – 0,1 Mg; l) odpady opakowaniowe i pozostałości farb, klejów i chemikaliów – niebezpieczne i inne niż niebezpieczne (15 01 10*, 15 01 11*, 20 01 28) – 0,3 Mg, m)odpady niebezpieczne, w tym żarówki, świetlówki, lampy LED itp., chemikalia (...) – 0,1 Mg. Szczegółowy opis zawarty jest w Rozdziale IV Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungRI.271.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001