2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego do wysokości 4 800 000 zł
Beschreibung: Udzielenie kredytu długoterminowego do wysokości 4 800 000 zł, przeznaczonego na sfinansowanie deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów.
Interne Kennung: RRG.271.22.2025.AR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego do wysokości 4800 000 zł
Beschreibung: Udzielenie kredytu długoterminowego do wysokości 4800 000 zł, przeznaczonego na sfinansowanie deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów