700323-2023 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu kartuskiego
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu kartuskiego
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na terenie powiatu kartuskiego
Interne Kennung: RZP.272.5.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 001U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 001U relacji Szopa - Mirachowo - Kartuzy - Szopa. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 211 769,9 km.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 211 769,9 Kilometer
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 002U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 002U relacji Kartuzy - Garcz - Zawory - Kartuzy. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 53 611,2 km.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 53 611,2 Kilometer
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 003U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 003U relacji Kartuzy - Stężyca - Szymbark - Ostrzyce - Kartuzy. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 65 049,4 km.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 65 049,4 Kilometer
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 005U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 005U relacji Sulmin - Widlino - Żukowo - Kartuzy - Sulmin. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 89 500 km.
Interne Kennung: Część 4
Menge: 89 500 Kilometer
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 006U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 006U relacji Kartuzy - Pomieczyńska Huta - Przodkowo - Czeczewo - Tokary - Banino. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 64 350 km.
Interne Kennung: Część 5
Menge: 64 350 Kilometer
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 008U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 008U relacji Kartuzy - Sierakowice - Puzdrowo - Tuchlino - Podjazy - Sulęczyno. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 64 625,9 km.
Interne Kennung: Część 6
Menge: 64 625,9 Kilometer
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 009U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 009U relacji Kartuzy - Sierakowice - Puzdrwo - Tuchlino - Mściszewice. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 18 508,7 km.
Interne Kennung: Część 7
Menge: 18 508,7 Kilometer
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 010U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 010U relacji Kartuzy - Przodkowo - Kłosowo - Kłosówko. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 27 636,8 km.
Interne Kennung: Część 8
Menge: 27 636,8 Kilometer
Los: LOT-0009
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 011U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 011U relacji Kartuzy - Przodkowo - Żukowo - Łapino Kartuskie. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 136 800 km.
Interne Kennung: Część 9
Menge: 136 800 Kilometer
Los: LOT-0010
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii nr 2205 007U
Beschreibung: Świadczenie usług przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na linii nr 2205 007U relacji Kartuzy - Wygoda Łączyńska - Kamienica Szlachecka - Sierakowice. Planowana wielkość pracy eksploatacyjnej wyrażonej w wozokilometrach wykonywana na wyżej wymienionej linii komunikacyjnej wynosi 80 963,2 km.
Interne Kennung: Część 10
Menge: 80 963,2 Kilometer