2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalinzameling en -verwerking
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het inzamelen (ophalen) en verwerken van de onderstaande afvalstromen: - Restafval; - Papier en karton; - Plastic; - Glas; - Swill en GFT; - Vertrouwelijk papier; - Overige materialen die op een ROC vrij kunnen komen zoals autobanden, metalen en accu’s. De omvang van de opdracht is bij benadering per jaar € 55.000 excl. BTW. Aan deze inschatting kunnen geen rechten ontleend worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het inzamelen (ophalen) en verwerken van de onderstaande afvalstromen: - Restafval; - Papier en karton; - Plastic; - Glas; - Swill en GFT; - Vertrouwelijk papier; - Overige materialen die op een ROC vrij kunnen komen zoals autobanden, metalen en accu’s.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van 4 jaar en is door de Aanbestedende Dienst tussentijds te beëindigen met een opzegtermijn van zes maanden. Na 4 jaar kan de overeenkomst 4 keer met 1 jaar door de Aanbestedende Dienst verlengd worden. De Overeenkomst gaat in op 1 januari 2024 en eindigt van rechtswege op 31 december 2027, tenzij gebruik wordt gemaakt van de verlengingsopties. Inclusief de optiejaren kan deze overeenkomst een looptijd hebben van 8 jaar.