See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa worków na odpady oraz worków odzieżowych przez okres 24 miesięcy.
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków na odpady oraz worków odzieżowych przez okres 24 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera formularz cenowy stanowiące załączniki nr 1A do SWZ Zamawiający w celu potwierdzenia zgodności zaoferowanych usług żąda złożenia wraz z ofertą wymienionych poniżej przedmiotowych środków dowodowych: 1) Kart katalogowych producenta i/lub inne materiały źródłowe producenta (np. foldery, prospekty, dane techniczne lub instrukcje oferowanego asortymentu) potwierdzające wymagane parametry. 2) Próbki wzorcowe worków (do każdej pozycji min. 3 sztuki worków zgrzanych ze sobą) 3. W sytuacji, gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą dokumentów wskazanych w pkt VIII.1 ppkt 1)-2) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: a) Formularz ofertowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ b) Formularz cenowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. c) Oświadczenie Wykonawcy, że nie podlega wykluczeniu - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ d) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII SWZ e) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) UWAGA!!! Dokumenty wymienione w pkt XII. 1a)b) stanowią treść oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak tych dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty. Oferty należy składać za pośrednictwem Platformy eZamawiajacy dostępnej pod adresem https://spskgruca.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet Próbki wzorcowe należy dostarczyć do kancelarii Szpitala lub Działu Zamówień Publicznych (w godz. 7.00- 15.00)
Vorherige Bekanntmachung: 497428-2025
Interne Kennung: DZP.26.86.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie DZP.26.86.2025 powtarzane ze skróconym terminem składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt2, ponieważ w postępowaniu 53/2025: - unieważniono pakiet nr 3, ponieważ złożone oferty podlegały odrzuceniu. Z uwagi na zużycie umowy w celu zapewnienia ciągłości dostaw Zamawiający zmuszony jest do skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera formularz cenowy stanowiące załączniki nr 1A do SWZ
Interne Kennung: 1